2020-11-13 17:22  -  LKS Skrbeńsko

Zostań pomocnikiem Zielono-Czerwonego Mikołaja!

Zostań pomocnikiem Zielono-Czerwonego Mikołaja!

Już niedługo, będziemy mogli zanucić sobie słynne "coraz bliżej święta"... Święta z pewnością jak zawsze dla każdego bardzo piękne, rodzinne i wyjątkowe. Mimo, iż na całym świecie nadal panuje pandemia i cała otoczka związana z Bożym Narodzeniem będzie inna niż zwykle to nikt z pewnością nie zapomni o pierwszej gwiazdce. Święta Bożego Narodzenia to piękny czas. Spędzamy je zazwyczaj w gronie najbliższej rodziny, z którą dzielimy się opłatkiem, śpiewamy wspólnie kolędy i obdarowujemy się prezentami.

W tym jakże wyjątkowym czasie powinniśmy pamiętać też o osobach, których niesprawiedliwy los w przeszłości nie oszczędzał. O osobach niezwykle silnych, które w swoim, w niektórych przypadkach bardzo krótkim życiu widziały i przeżyły o wiele za dużo. Chcemy pamiętać o dzieciach z domów dziecka. W końcu już niedługo.. MIKOŁAJKI!

Nasze rozgrywki w tym roku dobiegły końca. Nie oznacza to, że w naszym klubie wszyscy zapadli w zimowy sen. Wraz z dzisiejszym dniem, Ludowy Klub Sportowy Skrbeńsko rusza z akcją pt. "Zostań pomocnikiem Zielono-Czerwonego Mikołaja". Akcja ta ma na celu uzbieranie jak największej kwoty pieniędzy, która w całości zostanie przekazana na prezenty świąteczne dla dzieci z Domu Dziecka w Gorzyczkach. Liczymy, że Zielono-Czerwona rodzina spisze się na medal, jak chociażby na wiosnę gdzie zbieraliśmy pieniądze na jastrzębski szpital. O poprzedniej akcji możecie przeczytać -> TUTAJ

Zbiórka potrwa do 30 listopada. Po tym czasie, zebrane fundusze zamienimy na świąteczne paczki i przekażemy każdemu podopiecznemu Domu Dziecka. Jak informuje zarząd klubu - przedstawiciele LKS Skrbeńsko spotkają się z dzieciakami z w/w placówki w Mikołajki (6 grudnia). Na prośbę koordynatorki Domu Dziecka nasi piłkarze, oraz przedstawiciele zarządu opowiedzą najmłodszym jak to jest być członkiem zielono-czerwonej rodziny, jak ważna jest dla nas piłka i nie tylko. W końcu marzeniem wielu dzieci jest być piłkarzem.

Dużo informacji związanych z naszą świąteczną akcją znajdziecie także na naszym facebooku i instagramie

Poniżej link do zbiórki:
https://zrzutka.pl/wpv9cm

#GRAMYDLADZIECI #GRAMYRAZEMWJEDNEJDRUŻYNIE