2019-05-09 11:31  -  LKS Skrbeńsko

Wygrać w Bziu, dopisać kolejne "sześć" punktów

Wygrać w Bziu, dopisać kolejne "sześć" punktów

Sezon wkracza w decydujący moment, teraz każde starcie zielono-czerwonych należy już do tych z ciężkich gatunków o przysłowiowe "sześć" punktów. W niedzielę po punkty jedziemy do Bzia. 

Mecz naszej drużyny z LKS Zryw Bzie(Jastrzębie) zapowiada się elektryzująco. Niedzielny gospodarz w ostatnim czasie prezentuje się naprawdę dobrze. Podopieczni trenera Cięciały przed tygodniem urwali punkty Jedności II Jejkowice, a chwilę wcześniej w pokonanym polu pozostawili chociażby MKS 32 II Czerwionka, czy LKS Rój. Jeśli spojrzymy w tabele to Zryw Bzie zajmuje w niej piąte miejsce. 

Nasz zespół to aktualnie wicelider tabeli. Nie jest tajemnicą, że #GramyOAwans. Po obiecującym zwycięstwie z LKS Rój, czas na kolejne niełatwe wyzwanie. Jeśli chodzi o absencje to w niedzielne popołudnie na boisku na pewno zabraknie Łukasza Pluty, który musi odbyć karę za czwarty żółty kartonik w sezonie.  Pod znakiem zapytania stoi także występ kapitana drużyny - Piotra Mojżesza, który odczuwa jeszcze ból. 

W kolejce 17 dojdzie też do bardzo ciekawego pojedynku na szczycie tabeli w Rybniku, tam Rymer II gościć będzie lidera rozgrywek KS Kleszczów. Każdy inny wynik niż zwycięstwo drużyny przyjezdnej otwiera nam szanse nawet na objęcie prowadzenia w ligowej stawce. Nie możemy jednak patrzeć na rywali, lecz musimy robić swoje. Przywieźć trzy punkty z Bzia. 

LKS Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) - LKS SKRBEŃSKO
Niedziela, 9-05-2019 
Godzina: 17:00