2023-02-13 06:30  -  LKS Skrbeńsko

Z Warszowicami na remis

Za nami już kilka tygodni treningów i trzy mecze sparingowe. W ostatnim z nich, LKS Skrbeńsko zremisował z UKS Warszowice 3:3 (2:0).

💚❤️

⚽️ B. Przybyłek, D. Jędrzejkiewicz, D. Gamoń

👕 Grużewski - Prochasek, Okoń, Zaw. testowany, Lubowski, Piguła, Caniboł, Jędrzejkiewicz, Surowy, D. Gamoń,  Przybyłek, a także Konewka, Szczepański, Nowok, M. Gamoń i Zaw. testowany.

Mecz od początku układał się dla nas bardzo dobrze. Już po kilku minutach gry powinniśmy prowadzić po rzucie karnym lecz tym razem, w pojedynku z Dawidem górą był bramkarz rywala. Ta sytuacja zmotywowała nasz zespół do jeszcze lepszej gry. Na małym boisku, gdzie było bardzo ciasno, dobrze operowaliśmy piłką. Budowaliśmy akcje od tyłu i to mogło naprawde się podobać. Warszowice również miały swoje sytuacje, ale głównie po strzałach z dystansu i stałych fragmentach gry (Jan Koller nadal gra w piłkę!😜). W 32 i 35 minucie zadaliśmy dwa ciosy ! Strzelanie rozpoczął próbujący z dobrym skutkiem swoich sił w ataku Brayan Przybyłek, a prowadzenie podwyższył Dominik Jędrzejkiewicz. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Na drugą połowę, LKS wyszedł w innym składzie i ustawieniu. Jak w każdym sparingu, szansę gry otrzymali zawodnicy, grający mniej w meczach o punkty. Niestety, już dwie minuty po wznowieniu, UKS zdobył gola kontaktowego. Kwadrans później wróciliśmy do dwubramkowej przewagi. Gola zdobył Dawid Gamoń po zdecydowanie najładniejszej akcji Zielono-Czerwonych w całym spotkaniu (🍒➡️🎂). Wydawało się, że kontrolujemy wydarzenia. Końcówka należała jednak do niebiesko-czarnych. Najpierw rywale zdobyli drugą bramkę po naszej głupiej, bardzo niepotrzebnej stracie piłki w środku boiska. Teoretyczni gospodarze tego meczu poczuli krew i na kilkadziesiąt sekund przed końcem, po stałym fragmencie gry doprowadzili do wyrównania.

Wiemy, że możemy grać jeszcze dużo lepiej ale gołym okiem widać, że forma z tygodnia na tydzień powoli rośnie. Mimo straty dwóch goli w końcówce oceniamy sparing na DUŻY ➕️ ! Dziękujemy UKS Warszowice za dobrą sportową postawę i życzymy powodzenia w lidze ! 🤝

Pracujemy w tygodniu dalej i widzimy się za tydzień z KS Płomień Czuchów w Dębieńsku. Do zobaczenia 😘 !