2022-08-07 17:15  -  LKS Skrbeńsko

Trzeci test również na plus

LKS Skrbeńsko po ciężkim tygodniu treningów, pokonał w trzecim meczu sparingowym LKS Dzimierz 5:1 (3:0).

Bramki:

2x Dawid Gamoń

2x Łukasz Pluta

Andrzej Wodecki

Skład:

I połowa - Grużewski, Zaw. testowany 1, Zaw. testowany 2, Przybyłek, Bogacz, Zaw. testowany 3, Pluta, Piguła, Wodecki, Jędrzejkiewicz, D. Gamoń.

II połowa - Grużewski, Prochasek, Zaw. testowany 1 (M. Gamoń), Okoń, Zaw. testowany 4, Surowy, Pluta, Piguła, Wodecki (Kosmala), Jędrzejkiewic, D. Gamoń

Za Zielono-Czerwonymi ciężki tydzień treningów. Dało się to zauważyć w sobotnim spotkaniu z LKS Dzimierz. Od pierwszego gwizdka nasz zespół rzucił się na rywala czego efektem były trzy strzelone gole w pierwszych 45 minutach. Po zmianie stron, trener desygnował do gry sześciu zmienników i tempo gry nieco opadło. Finalnie wynik mógł być zdecydowanie lepszy, jednak w końcowce, przy wysokim prowadzeniu wkradło się niepotrzebne rozluźnienie. Mimo tego, ten sprawdzian podobnie jak dwa poprzednie możemy zaliczyć do udanych.

Przed nami jeszcze jeden sparing, za tydzień w NIEDZIELĘ (!) o godzinie 16.00. Mecz rozegramy ponownie na Zielonej 25, a zmierzymy się z Interem Krostoszowice. Zapraszamy !