2022-08-05 09:38  -  LKS Skrbeńsko

Owocny sparing w strugach deszczu

Owocny sparing w strugach deszczu

LKS Skrbeńsko w drugim sparingu przygotowującym drużynę do nowego sezonu, zremisował w Kończycach Małych 2:2 (0:1). Mecz ten rozgrywany był w wyjątkowo ciężkich warunkach pogodowych. LKS pokazał się z niezłej strony na tle dobrego rywala, który na co dzień występuje w skoczowskiej "A" klasie. 

Bramki: 

0:1 - 1 min - Kamil Konewka

1:1 - 47 min 

2:1 - 83 min

2:2  - 90 min - Dominik Jędrzejkiewicz

Skład: 

Grużewski - Prochasek, Przybyłek, Piguła, Surowy, Wodecki, Jędrzejkiewicz, Konewka, Kosmala, Gamoń D., Kruszyk, Zawodnik testowany x2 

Krótko po zdobytym golu, groźnej kontuzji doznał Kamil Konewka. Po badaniach okazało się, że Kamil ma złamaną rękę w łokciu i czeka go długa przerwa w grze. "Kamciowi" życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia i na boisko ! 

Przed zielono-czerwonymi jeszcze dwa sparingi. W kolejną sobotę zmierzymy się na własnym boisku z LKS Dzimierz, a okres przygotowawczy zakończymy również na Zielonej, próbą generalną z rezerwami Interu Krostoszowice. "C" klasa rusza 21 sierpnia, a pierwszym rywalem LKS-u będzie KS Świerklany. Śledźcie na bieżąco nasze media społecznościowe (Facebook) i kibicujcie LKS-owi !