2022-01-31 23:13  -  LKS Skrbeńsko

LKS zagrał z WOŚP. Ponad 40 tysięcy na koncie !

LKS zagrał z WOŚP. Ponad 40 tysięcy na koncie !

30 stycznia 2022 roku odbył się 30 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Fundacja, na czele której jest niezmiennie Jurek Owsiak, kolejny raz udowodniła, że niemożliwe nie istnieje. 

W tym roku, po raz pierwszy w historii nasz klub włączył się do akcji. Najpierw z serduszkami na trykotach LKS-u Skrbeńsko na boisko sztuczne przy Zielonej wybiegli zawodnicy naszej drużyny. Przed godziną 15.00 na nasz obiekt zawitał korowód godowskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oprócz ciastkowozu i samochodu z pamiątkami odwiedziły nas także koniki z Stowarzyszenia Mustang, obecni również byli strażacy z gołkowickiej OSP. Były wspólne śpiewy, tańce i zdjęcia. Dla wszystkich darczyńców czekała kiełbaska z grilla. Pogoda nie rozpieszczała więc większość obecnych dogrzewała się przy herbatce z rumem. Na twarzy wszystkich można było zauważyć świetne humory. Dziękujemy wszystkim obecnym, za każdą wrzuconą złotówkę i mamy nadzieję do zobaczenia za rok.

Na dzień dzisiejszy, co jest absolutnym rekordem WOŚP GODÓW, w całej gminie zebrano grubo ponad 40 tysięcy złotych. Nie jest to ciągle ostateczna kwota. Wciąż na allegro dostępnych jest wiele ciekawych licytacji.

Na naszym facebooku dostępna jest fotorelacja z wydarzenia. Link do licytacji Wośp Godów znajdziecie tutaj