2021-09-28 11:49  -  LKS Skrbeńsko

Czwarta porażka w sezonie

Czwarta porażka w sezonie
Herb klubu LKS Skrbeńsko
Herb klubu TKKF Sokół Chwałęcice

LKS Skrbeńsko

vs

TKKF Sokół Chwałęcice

1

:

3

Przebieg meczu:

Minuta Klub Imię i nazwisko Akcja Asysta
86' LKS Skrbeńsko Grzegorz Iciaszczyk
72' LKS Skrbeńsko Przemysław Prochasek
52' TKKF Sokół Chwałęcice Marcin Glucklich
50' TKKF Sokół Chwałęcice Dawid Semeniuk
45' TKKF Sokół Chwałęcice Łukasz Kmiecik
32' LKS Skrbeńsko Łukasz Pluta
30' TKKF Sokół Chwałęcice Dawid Semeniuk
9' TKKF Sokół Chwałęcice Grzegorz Karbowy
4' TKKF Sokół Chwałęcice Dawid Semeniuk

LKS Skrbeńsko w meczu 5 kolejki Football Center C-klasy Rybnik przegrał na własnym boisku z TKKF Sokół Chwałęcice 1:3 (1:2)

Rywale w tym spotkaniu byli po prostu lepsi. Grali prostą ale bardzo skuteczną piłkę. Nasz zespół także miał swoje szanse w tym spotkaniu. W pierwszej połowie nie wykorzystaliśmy dwóch rzutów karnych i zamiast prowadzić schodziliśmy do szatni z jednobramkową stratą. Dla Sokoła dubletem popisał się odpowiednio w 4 i 30 minucie Semeniuk, dla LKS-u pięknym strzałem z dystansu gola zdobył Łukasz Pluta. Druga połowa zaczęła się dla Zielono-Czerwonych źle, bo od straty bramki w 50 minucie gry. Hat-tricka skompletował wówczas Dawid Semeniuk. Próbowaliśmy odrobić straty, brakowało jednak zimnej pod bramką Chwałęcic. Goście mogli podwyższyć wynik pod koniec spotkania lecz także nie potrafili umieścić piłki w siatce z jedenastego metra. Dobrze w bramce zachował się debiutujący w LKS-ie Gracjan Kaszuba. 

Przed spotkaniem wszystko wskazywało na ciężką przeprawę Zielono-Czerwonych. Obawy się niestety potwierdziły, Sokół Chwałęcice w tym sezonie prezentuje się bardzo dobrze, a nam pozostaje walka za tydzień o punkty w Krostoszowicach. 

Skrót z spotkania jest dostępny na naszym Facebooku