2021-09-24 16:22  -  LKS Skrbeńsko

Powstrzymać drapieżniki z Chwałęcic

Powstrzymać drapieżniki z Chwałęcic

Nie dawno zaczynaliśmy sezon, a już jesteśmy po czterech rozegranych kolejkach. Czas na mecz numer pięć, który rozegramy u siebie z TKKF Sokół Chwałęcice. 

Sokoły latają wysoko. Patrząc na naszą tabelę nawet bardzo. Drużyna z Chwałęcic spotykała się dotąd z m.in. trzema tymi samymi rywalami co nasz zespół. Podczas konfrontacji z Szeroką, Gaszowicami i Bziem zdołali wywalczyć cztery oczka. LKS z tymi rywalami nie wywalczył nawet punktu. To tylko pokazuje jak ciężki mecz czeka nasz zespół. Sokół Chwałęcice to po reaktywacji nie ten sam klub co parę lat temu. Wyremontowane boisko z bardzo dobrą murawą, szatnie, a co najważniejsze zmieniona drużyna radzi sobie na starcie tej kampani bardzo dobrze. Nasz team nie wystartował najlepiej ale w ostatnim tygodniu odniósł pierwsze zwycięstwo i z pewnością z podbudowanymi moralami podejdzie do tego spotkania. 

Początek meczu w niedzielę o godzinie 11:00. Patrząc w prognozy szykuje się nam prawdziwe "babie lato" więc nic nie stoi na przeszkodzie by spotkać się przy Zielonej 25. Serdecznie Zapraszamy sympatyków Zielono-Czerwonych, a także kibiców gości. Podczas spotkania można skorzystać z szerokiej oferty Kawiarni "Klubowej".

Do zobaczenia !

(DS)