2021-09-18 01:20  -  LKS Skrbeńsko

Do czterech razy sztuka. Punkty koniecznością

Do czterech razy sztuka. Punkty koniecznością

Początek sezonu 2021/22 w wykonaniu naszej drużyny, lekko mówiąc nie należy do wymarzonych. Nikt przed startem nowej kampanii nie stawiał sobie zbyt wysokich celów lecz też nie wyobrażał sobie, że w 4 kolejce zmierzą się zespoły zamykające ligową tabelę i jednym z nich będziemy my.  

W najbliższą niedzielę LKS zmierzy się z KS Świerklany. Kilka ładnych lat nie oglądaliśmy na seniorskich boiskach tej drużyny. Klub ten przede wszystkim skupia się na młodzieży. Wychowuje wiele utalentowanych zawodników. Żywym dowodem na to jest występujący w naszej drużynie Dawid Gamoń. Dla Dawida będzie to z pewnością wyjątkowe starcie. Jednak nie tylko dla niego, ponieważ nasz zespół nie zdobył dotychczas ani jednego punktu i w konfrontacji z ekipą KS-u Świerklany, która zamyka ligową tabelę z gorszym bilansem bramkowym, jakakolwiek zdobycz wydaje się obowiązkiem. 

Tak, w dosyć ostrych lecz mobilizujących słowach najbliższy mecz zapowiada kapitan Zielono-Czerwonych- Brayan Przybyłek:

"Czas najwyższy wrócić z wakacji i zacząć grać w piłkę. Patrząc na nasze dotychczasowe poczynania, to chyba narazie jedyny słuszny komentarz."

Początek meczu w niedzielę o godzinie 16:00 na boisku ZMP przy ul. Kłokocińskiej 78a w Żorach-Roju. Zapraszamy naszych kibiców na ten mecz !