2021-08-31 15:27  -  LKS Skrbeńsko

Środa z Pucharem Polski

Środa z Pucharem Polski

Początek sezonu jest jak co roku w naszym przypadku bardzo intensywny. Wyjątkowo w sobotę kolejny mecz ligowy ale zanim jednak starcie z Gaszowicami, już w najbliższą środę do Skrbeńska przyjedzie bardzo dobry zespół Unii Książenice.

Ktoś, kto zobaczy osiągnięcia Unii w tym sezonie powie, hola hola - jaki bardzo dobry zespół. Przecież aktualnie Książenice w swojej grupie dzielą z Góralem Żywiec ostatnie miejsce. Przypomnijmy jednak, że klub z Książenic występuje już od paru sezonów w 4 lidze, a teraz mimo słabego początku także pewnie nie powiedział swojego ostatniego słowa. W tej kadrze ciągle drzemie duży potencjał. Rywale już zimą mieli problemy, niestety wtedy głównie pozasportowe (o tej historii można przeczytać tutaj). Wówczas mieliśmy nadzieję, że rywale wyjdą z finansowego dołka i będzie okazja spotkać się raz jeszcze na boisku. Okazja nadażyła się bardzo szybko bo już w drugiej rundzie okręgowego Pucharu Polski. Dwa lata temu w podobnych okolicznościach też mierzyliśmy się z Unią i wtedy goście wygrali 7:1.

Jak będzie tym razem ? Ponownie, zdecydowanym faworytem będzie zespół z Książenic. Nasza drużyna też na pewno będzie chciała pokazać, iż w C-klasie również można grać w piłkę i pokazać się z niezłej strony na tle mocnego przeciwnika.

Początek spotkania w środę o godzinie 17:00 na boisku przy ul. Zielonej 25. Serdecznie zapraszamy naszych kibiców i sympatyków Unii na gościnne Skrbeńsko !