2021-07-05 06:33  -  LKS Skrbeńsko

Zakończenie sezonu

Zakończenie sezonu

Sezon 2020/2021 już dawno za nami. W ubiegłą sobotę 3 lipca, nasza drużyna wraz z zarządem i kibicami postanowiła się spotkać raz jeszcze i zakończyć oficjalnie miniony sezon.

Najpierw na boisku zmierzyły się ze sobą drużyny stworzone przez Prezesa Daniela Grygierka i Kierownika Drużyny Jakuba Caniboła. Panowała świetna rodzinna atmosfera, a wynik był tylko sprawą drugorzędną. Po zakończeniu tego starcia, były przemowy, toasty i podziękowania za ubiegły sezon. Następnie w gabinecie Prezesa odbyły się rozmowy z zawodnikami na temat dalszej gry w naszym klubie. O skutkach tych rozmów będziemy informować na bieżąco w naszych mediach społecznościowych.

Zachęcamy do zaglądania na naszego Facebooka i Instagrama. Tam w przerwie między rozgrywkami będziemy za pewne udzielać się częściej. 

My, administratorzy klubowych mediów także ze swojej strony chcieliśmy podziękować wszystkim zaangażowanym w działalność i rozwój klubu za miniony sezon. Brawa należą się przede wszystkim naszej drużynie za zajęcie wysokiego drugiego miejsca ale także zarządowi, gospodarzom obiektu i kibicom Zielono-Czerwonych, którzy w dużych liczbach stawiali się przy ul. Zielonej, a także nawet na najdalszych wyjazdach wspierali w licznej grupie swój zespół. Dziękujemy sponsorom za wsparcie finansowe i materialne. Ostatnie podziękowania kierujemy w stronę Dawida Chinca. Mamy nadzieję, że nasza współpraca w kolejnym sezonie będzie nie tylko kontynuowana ale także rozszerzana o kolejne nowości. 

Do zobaczenia w następnej kampani ! 

(DS, DG)