2021-05-14 23:15  -  LKS Skrbeńsko

Dać z siebie wszystko - zapowiedź

Dać z siebie wszystko - zapowiedź

C-klasa Football Center Rybnik wkracza w decydującą fazę. W najbliższą niedzielę o godzinie 11:00, LKS Skrbeńsko zmierzy się na własnym boisku z liderem Jednością II Jejkowice. 

Przed naszą drużyną, patrząc na dorobek naszego najbliższego rywala, prawdopodobnie najtrudniejszy mecz w tej rundzie wiosennej. Do Skrbeńska przyjeżdża zespół, który w dwunastu dotąd rozegranych spotkaniach zdobył komplet punktów z niesamowitym bilansem bramkowym 62-10. Nasza drużyna, chodź zajmuje drugie miejsce w tabeli i także rozgrywa jak dotąd bardzo dobry sezon traci do drużyny z Jejkowic jedenaście oczek. W rundzie jesiennej przegraliśmy 2:5, rozgrywając jednak dobre spotkanie. Większość meczu grając w "dziesiątkę", graliśmy jak równy z równym i przy odrobinie szczęścia, a także trafniejszych decyzji arbitrów mogliśmy w Jejkowicach nawet zapunktować. 

"Przed nami bardzo ważny mecz z liderem. Do Skrbeńska przyjeżdża drużyna z Jejkowic, która jest w tym sezonie niepokonana. Myślę, że nikogo nie trzeba specjalnie motywować na to spotkanie. Mogę zapewnić, że damy z siebie wszystko i zostawimy na boisku dużo zdrowia. Cieszę się, że na trybuny wracają kibice. Mam nadzieję, iż w niedzielę zobaczą dobre widowisko z pozytywnym zakończeniem" - tak niedzielne spotkanie zapowiada wychowanek LKS-u Daniel Caniboł

My jako klub również cieszymy się, że możemy w końcu na nasze trybuny oficjalnie zaprosić kibiców. Spotkanie jest nieźle rozreklamowane tak więc liczymy na niezłą frekwencję i kulturalny doping !

Starcie lidera z wiceliderem rybnickiej klasy "C" będzie można także zobaczyć na żywo w internecie pod tym linkiem.