2021-05-07 21:52  -  LKS Skrbeńsko

Kolejny mecz o "sześć punktów" - zapowiedź

Kolejny mecz o "sześć punktów" - zapowiedź

W ubiegłym tygodniu nie przeżyliśmy piłkarskich emocji z udziałem naszej drużyny. Mecz z Ruptawą II został odwołany i na razie nie wiadomo kiedy go zagramy. C-klasa jednak się nie zatrzymuje. W kolejnej, 14 kolejce zmagań LKS Skrbeńsko zmierzy się na własnym boisku z Żarem Szeroka. Początek spotkania w niedzielę, o godzinie 11:00. 

Z najbliższym rywalem graliśmy wielokrotnie. Zawsze były to ciężkie mecze, a mierzyliśmy się z Szeroką na różnych poziomach rozgrywkowych, od "A" po dzisiejszą C-klasę. Ostatnie starcie między tymi drużynami również przyniosło nam wszystkim dosyć sporo nerwów i emocji. 4 października 2020 roku LKS ograł Żar po szalonym spotkaniu 7:3 chodź po 12 minutach gry przegrywaliśmy już 1:3. W niedzielę liczymy na podobny finał i trzy punkty. Szeroka na "wiosnę" zanotowała remis z Ruptawą 4:4 i porażkę z Jejkowicami 2:4. Z dorobkiem 19 punktów zajmuje szóste miejsce w tabeli. 

Uwaga ! Mecz będzie można obejrzeć na ŻYWO w internecie. Link do transmisji dostępny będzie od soboty na naszym Facebooku