2021-03-19 12:12  -  LKS Skrbeńsko

Derbowy sparing pada łupem gości

Derbowy sparing pada łupem gości

LKS Skrbeńsko w piątym sparingu przegrał na własnym boisku z Poltent Interem Krostoszowice 1:4 (1:1). Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Piotr Mojżesz.

Mecz odbywał się w wyjątkowej scenerii. Po raz pierwszy w historii, LKS zagrał na własnym boisku przy sztucznym oświetleniu, sfinansowanym w ubiegłym roku przez Gminę Godów. Rywalem Zielono-Czerwonych była drużyna z Krostoszowic. Od samego rana, z krótkimi przerwami na Skrbeńsku padał intensywnie śnieg, więc warunki do gry lekko mówiąc także były wyjątkowe. Mimo tego, obie drużyny stworzyły całkiem niezłe widowisko, prowadzone oczywiście biorąc pod uwagę warunki do gry w szybkim tempie. Bramką Piotra Mojżesza LKS otworzył wynik jednak kolejne gole były już tylko autorstwa gości. Rywalom dziękujemy za grę i życzymy powodzenia ! 

Na naszym Facebooku będzie wkrótce możliwość zobaczenia skrótu z tego spotkania. 

Na koniec jesteśmy winni Państwu małe sprostowanie. Osoby, które nie do końca znają temat z nowym sponsorem tytularnym Interu, informujemy że firma Poltent, która od nowego roku widnieje w nazwie drużyny z Krostoszowic nie jest oczywiście sponsorem klubu tylko sponsorem charytatywnym. Klub z Krostoszowic sprzedał swoją nazwę tylko i wyłącznie na cele charytatywne Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Więcej o tej świetnej inicjatywie można przeczytać tutaj