2021-03-19 13:15  -  LKS Skrbeńsko

Informacja ŚZPN dotycząca amatorskiej piłki

Informacja ŚZPN dotycząca amatorskiej piłki

W związku z nowymi obostrzeniami, właściwie to lockdownem w całym kraju Śląski Związek Piłki Nożnej zamieścił na swojej stronie informację. Czytamy w niej: 

"W związku z zapowiedzią zaostrzenia przepisów związanych z pandemią COVID-19, jesteśmy zmuszeni do wstrzymania rywalizacji w ligach seniorskich okresie od 20 marca do 9 kwietnia. Zgodnie z planem – o ile nie pojawią się niestosowane dotąd obostrzenia – toczyć się będzie rywalizacja w rozgrywkach młodzieżowych.

Odwołane zostają spotkania Klasy Okręgowej, A, B i C klasy.  W przypadku IV ligi rozgrywki będą prowadzone po spełnieniu przez kluby wymagań określonych w Rozporządzaniu RM z dnia 11.03.2021r.

Jeżeli rozporządzenie, które będzie obowiązywało od jutra, będzie zakładało inne rozwiązania – będziemy reagować na bieżąco.

Prosimy Was o wyrozumiałość, Śląski ZPN robi wszystko, aby umożliwić rozgrywanie meczów w zaplanowany sposób, jednakże nie ma prawnych ani tym bardziej moralnych podstaw do narażania któregokolwiek klubu na potencjalne konsekwencje związane z naruszeniem obecnych przepisów. 

Musimy zatem czekać przynajmniej do 9 kwietnia. Czy C-klasa ruszy jak ją pierwotnie zaplanowano ? Mamy nadzieję.