2021-03-14 17:02  -  LKS Skrbeńsko

Pewne zwycięstwo z Bąkowem

LKS Skrbeńsko z pierwszym zwycięstwem w 2021 roku. Zielono-Czerwoni przeważając przez całe spotkanie pewnie pokonali Zryw Bąków 2:0 (0:0).

Od początku do końca nasz zespół kontrolował przebieg boiskowych wydarzeń. Porównując obie drużyny, odnosiło się wręcz wrażenie, że to nie LKS, a nasz dzisiejszy rywal występuje o dwie klasy niżej. Do przerwy jednak nie potrafiliśmy udokumentować naszej przewagi marnując kilka świetnych okazji. Co się odwlecze to nie uciecze. Po zmianie stron, piłka musiała w końcu wpaść do bramki gości. Piętnaście minut po wznowieniu gry, na prowadzenie nasz zespół wyprowadził Piotr Mojżesz. Po zdobyciu gola mieliśmy kolejnych kilka okazji do podwyższenia prowadzenia. Udało się to dziesięć minut przed końcem spotkania za sprawą nowego napastnika Sebastiana Kopla. Do ostatniego gwizdka wynik nie uległ zmianie.

Najważniejsze, że przełamaliśmy serię porażek i  wygraliśmy pierwszy mecz w 2021 roku. Stworzyliśmy sobie ogrom sytuacji, z których można powiedzieć wykorzystaliśmy tylko dwie. Mimo dobrej gry, trzeba popracować nad skutecznością by w przyszłości spokojniej wygrywać takie spotkania.

Bramki: Piotr Mojżesz, Sebastian Kopel

Skład: Żyluk, Kuchcik, Karasek, Tomala, Prochasek, Gamoń, Bogacz, S.Nowak, Mojżesz, Kopel, Marcol Dudek, Kosmala, Pluta

Kolejny sparing będzie dla naszego klubu wyjątkowym wydarzeniem. Zagramy go na własnym boisku w czwartek o godzinie 18:30 (!) Przeciwnikiem naszej drużyny będzie Poltent Inter Krostoszowice. Szkoda, że na pierwszy, historyczny domowy mecz LKS-u przy sztucznym oświetleniu nie będziemy mogli zaprosić naszych najlepszych kibiców.