2021-03-08 17:54  -  LKS Skrbeńsko

Porażka z młodzieżą Pniówka

Na wygraną Zielono-Czerwonych w 2021 roku musimy dalej poczekać. Dzisiaj, pomimo dobrych pierwszych 30 minut przegrywamy z Pniówkiem II Pawłowice 0:3 (0:1).
To był dziwny mecz. W pierwszych 45 minutach, co chwilę ktoś z naszych zawodników schodził z boiska kontuzjowany. Mamy nadzieję, że na spotkania ligowe wszyscy będą zdrowi i w dobrej dyspozycji. Tymczasem nasza drużyna rozegrała trzy mecze kontrolne, w których doznała trzech porażek. Na szczęście to tylko spotkania sparingowe.
Jesteśmy mniej więcej w połowie przygotowań do rundy rewanżowej. Mamy nadzieję, że nasza forma z tygodnia na tydzień będzie rosnąć. Za tydzień konfrontacja z A-klasowym Zrywem Bąków💪. Co najważniejsze, najprawdopodobniej wrócimy już na boisko naturalne, na którym nasz zespół czuje się zdecydowanie lepiej. Dziękujemy za wsparcie !