2021-02-28 20:51  -  LKS Skrbeńsko

Rywal za silny

LKS Skrbeńsko w swoim drugim sparingu przegrał na sztucznym boisku w Kamieniu z Sygnałami Gotartowice 2:6 (1:4).

Skład : Żyluk - Lubowski, Tomala, Przybyłek, Kuchcik - S.Nowak, Karasek, Zawodnik testowany, Caniboł - Marcol, Zawodnik testowany. Grali także : Prochasek, Konewka, Jędrzejkiewicz, Gamoń, M.Nowak, Surowy, Kosmala.

Bramki : Dawid Gamoń, Zawodnik testowany

W ubiegłym tygodniu mogliśmy żałować niewykorzystanej sytuacji i minimalnej porażki z Płomieniem Czuchów. W dniu dzisiejszym, obiektywnie przyznając rywal był poza zasięgiem Zielono-Czerwonych. W pierwszej połowie zostaliśmy zdominowani, efektem czego były cztery bramki strzelone przez gotartowiczan. Nasz zespół za sprawą jednego z testowanych zawodników zdobył tylko jednego i na przerwę schodziliśmy z dużą stratą. Po zmianie stron zagraliśmy odważniej. Dawid Gamoń zdobył kontaktowego gola i gra toczyła się częściej na połowie Sygnałów. W końcówce zabrakło już jednak sił i zostaliśmy wypunktowani. Gotartowice zdobyły jeszcze dwa gole i mecz zakończył się wynikiem 2:6. Patrząc na to w jak różnym miejscu przygotowań do rundy wiosennej są oba zespoły, sparing ten mimo niekorzystnego wyniku możemy zapisać na plus.

Rywalowi dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w skutecznej (deklarowanej dzisiaj) walce o awans do klasy A.