2021-02-27 10:32  -  LKS Skrbeńsko

Kolejny sprawdzian Zielono-Czerwonych

Kolejny sprawdzian Zielono-Czerwonych

LKS Skrbeńsko w pierwszym sparingu musiał minimalnie uznać wyższość Płomienia Czuchów (2:3). Teraz przed podopiecznymi trenera Łacioka kolejny sprawdzian formy. W niedzielę, nasz zespół uda się do Rybnika-Kamienia by zmierzyć się na sztucznym boisku MOSiR z Sygnałami Gotartowice. Początek meczu zaplanowany na 11:30. 

Z tym rywalem mieliśmy już okazję zmierzyć się przed rozpoczęciem sezonu. Wówczas, 9 sierpnia po nie najlepszej grze wysoko przegraliśmy na terenie rywala 1:5. Teraz liczymy przede wszystkim na lepszą grę w wykonaniu Zielono-Czerwonych. Przeciwnik z pewnością wymagający. Przerwę zimową spędził na 5 miejscu w tabeli rybnickiej B-klasy. Zespół z Gotartowic mimo rządowych restrykcji rozpoczął przygotowania już w styczniu i ma już także rozegranych kilka sparingów z wymagającymi rywalami (2:2 z MKS Żory, 2:4 z GKS Piast Cieszyn, 6:4 z GKS Krupiński Suszec).  

W związku z panującymi obostrzeniami, mecz odbędzie się ponownie bez udziału publiczności. 

Zainteresowanych zapraszamy do śledzenia naszego Facebooka. Tam będziemy podawać na bieżąco wynik z Kamienia. Trzymajcie kciuki !