2021-02-21 18:45  -  LKS Skrbeńsko

Pierwszy sparing za nami. Minimalna porażka

Pierwszy sparing za nami. Minimalna porażka

W pierwszym meczu kontrolnym rozegranym na sztucznym boisku w Dębieńsku, LKS Skrbeńsko przegrał z Płomieniem Czuchów 2:3 (1:1). Bramki dla LKS-u zdobyli Błażej Karasek i Brayan Przybyłek. 

Pierwsze koty za płoty. Cieszy nas bardzo, że w końcu mogliśmy wyjść na boisko po czteromiesięcznej przerwie. W dniu dzisiejszym trener dokonał przeglądu kadr. Mimo nieobecności kilku podstawowych zawodników w naszej drużynie, spotkanie było wyrównane i mieliśmy w tym meczu swoje szanse. Przede wszystkim szkoda niewykorzystanego rzutu karnego w drugiej połowie. Dla naszych dzisiejszych rywali to było także pierwsze spotkanie po zimowej przerwie. Jak się można więc domyślić, mecz nie stał na zbyt wysokim poziomie. Nasz zespół jest dopiero po przebyciu jednej jednostki treningowej. Po kilku tygodniach treningów powinno już być lepiej i nasza forma z meczu na mecz także powinna rosnąć. Kolejny sparing zagramy już za tydzień. W niedzielę o godzinie 11:30 na boisku w Kamieniu zmierzymy się z drużyną Sygnałów Gotartowice. 

Dziękujemy rywalom za mecz i życzymy powodzenia ! 

Zielono-Czerwoni wystąpili w składzie : Grużewski - Lubowski, Tomala, Przybyłek, Konewka, Prochasek, Kuchcik, Karasek, Jędrzejkiewicz, Gamoń, Surowy, M. Nowak, Kosmala, Kuś, Mojżesz, Marcol, Żyluk 

Galeria: