2021-02-18 19:35  -  LKS Skrbeńsko

Do trzech razy sztuka ?

Do trzech razy sztuka ?

LKS Skrbeńsko w tym tygodniu rozpoczął w końcu przygotowania do rundy rewanżowej. Planowo mieliśmy zacząć już 4 lutego, jednak najpierw na przeszkodzie stanęły rządowe obostrzenia, a później siarczyste mrozy. Za naszą drużyną miały także już być dwie rozegrane gry kontrolne. Zaplanowane na 7 i 14 lutego sparingi odpowiednio z Interem Krostoszowice i Czarnymi II Gorzyce nie doszły do skutku z w/w powodów.


W najbliższą niedzielę o godzinie 12:30 podopieczni trenera Łacioka, (z którym zarząd w tym tygodniu przedłużył umowę), mają zmierzyć się z Płomieniem Czuchów. Nasz najbliższy rywal od wielu lat występuje na boiskach rybnickiej B-klasy. Po rundzie jesiennej, z dorobkiem 2 zwycięstw, 4 remisów i 5 porażek zajmuje 9 miejsce. Miejscem rozegrania tego testmeczu będzie boisko ze sztuczną nawierzchnią w Dębieńsku. Będzie bo mamy nadzieję, że nic nie stanie już na przeszkodzie rozegrać pierwszego meczu przez zielono-czerwonych w 2021 roku.

Niestety, dalej nie możemy Was zapraszać na nasze spotkania. Mecze w dalszym ciągu odbywają się bez udziału publiczności. Wynik będziecie mogli śledzić na bieżąco na naszym Facebooku . Zapraszamy ! 

#wracaMYdogry