2020-12-06 15:16  -  LKS Skrbeńsko

Zielono-Czerwone Mikołajki...

Zielono-Czerwone Mikołajki...

Jak zapowiadaliśmy już wcześnie w niedzielę 6 grudnia 2020 roku odbyły się zielono-czerwone mikołajki w Powiatowym Domu Dziecka w Gorzyczkach. Spotkanie miało miejsce o godzinie 11:00. 

W tym jakże ważnym dniu dla wszystkich dzieci przedstawiciele naszego klubu w postaci Prezesów Zarządu - Daniela Grygierka i Tomasza Tomali spotkali się z naszymi młodymi przyjaciółmi by przekazać mikołajkowe prezenty. W ostatnim czasie trwała akcja, dzięki której zarząd klubu uzbierał 2090 złotych. Cała kwota została przeznaczona na prezenty dla najmłodszych sympatyków naszej drużyny. W tym miejscu zarząd Ludowego Klubu Sportowego Skrbeńsko pragnie podziękować pracownikom sklepu Delikatesy Centrum Gołkowice za pomoc w przygotowaniu paczek dla dzieci, w których znalazły się przede wszystkim słodycze i klubowe gadżety LKS Skrbeńsko. 

Rok 2020 do najłatwiejszych nie należy. Spotkanie odbywało się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności przy panującej pandemii Sars Covid - 19. Placówka podobnie jak nasz klub wystawiła tylko delegację dzieci, które mogły spotkać się z naszymi przedstawicielami i posłuchać o tym jak wygląda praca, oraz treningi w zielono-czerwonym zespole. 

W tym miejscu zarząd klubu pragnie  również podziękować wszystkim sympatykom zielono-czerwonej drużyny, bowiem bez Was zielono-czerwone mikołajki nie mogły by się odbyć. 

#GramyRazemWjednejDrużynie