2020-10-10 21:29  -  LKS Skrbeńsko

Zatrzymać lidera

Zatrzymać lidera

LKS Skrbeńsko w 6 kolejce czeka najprawdopodobniej najtrudniejszy mecz rundy jesiennej. Zielono-czerwoni udadzą się już jutro do Jejkowic by zagrać mecz, który śmiało można nazwać hitem rybnickiej C-klasy tego weekendu. Bo jak  inaczej można nazwać spotkanie, w którym zmierzy się lider z wiceliderem tabeli ? 

Tydzień temu pisaliśmy, że naszą drużynę czekają dwa tygodnie prawdy.  Wówczas, nasz zespół czekały dwa wyjazdy. Jeden z nich już za nami. W ubiegłą niedzielę wygraliśmy po szalonym meczu w Szerokiej 7:3. W ten weekend poprzeczka wędruje jeszcze wyżej. Zmierzymy się bowiem z rezerwami występującej w A-klasie - Jedności Jejkowice. Obie drużyny z miejscowości usytuowanej w powiecie rybnickim radzą sobie jak na razie w tym sezonie znakomicie. Obie drużyny także aspirują o awans do klasy wyżej.

Sześć spotkań i komplet punktów drugiej drużyny musi budzić u każdego rywala szacunek. LKS jednak nie ma zamiaru udać się do Jejkowic tylko i wyłącznie na wycieczkę. Nasza drużyna także znajduje się w dobrej formie po spotkaniach z jastrzębskimi drużynami.  Liczymy na to, że uda się podtrzymać zwycięską passę i przerwać serię Jedności. Na dzień dzisiejszy znajdujemy się na drugim miejscu w tabeli i do jutrzejszego rywala tracimy pięć punktów. Wierzymy, że po jutrzejszym spotkaniu strata ta się zmniejszy do dwóch oczek i jeszcze bardziej zmotywowani będziemy czekać na kolejne spotkania. Początek meczu w Jejkowicach o godzinie 11:00. Boisko znajduje się przy ul. Poprzecznej 3A. 

Serdecznie Zapraszamy naszych wiernych kibiców na wyjazd rundy ! Przypominamy też, że od dziś cały kraj znajduje się w żółtej strefie i co za tym idzie obowiązuje zasłanianie nosa i ust w miejscach publicznych.

Zatem prosimy Was, pamiętajcie o maseczkach.