2020-10-03 22:54  -  LKS Skrbeńsko

Dwa tygodnie prawdy. Na pierwszy ogień Szeroka

Dwa tygodnie prawdy. Na pierwszy ogień Szeroka

Po znakomitym zwycięstwie z Granicą Ruptawa, morale w naszym zespole z pewnością poszły w górę. Będą one teraz oprócz dobrej gry niezwykle potrzebne, ponieważ LKS czeka bardzo trudne dwa tygodnie. Dwa tygodnie prawdy, które pokażą nam czy jesteśmy w stanie naprawdę walczyć o B-klasę...

Na pierwszy ogień, już jutro udamy się do Szerokiej. To w tej dzielnicy Jastrzębia-Zdroju znajduje się klub, który mierzy równie wysoko w naszej klasie rozgrywkowej. Drużyna Żaru Szeroka co rok jest bardzo groźnym rywalem, co pokazują również wyniki, które w ostatnich latach z nimi odnotowywaliśmy. Nie tak dawno bo dwa lata temu występowali jeszcze w B-klasie, a najstarsi nasi kibice pamiętają zapewne wyrównane boje LKS-u z Żarem nawet na A-klasowych boiskach. 

Wracając do teraźniejszości, będzie to jak już powiedzieliśmy bardzo trudny mecz. Jednak jeżeli chcemy grać o najwyższe cele, trzeba takie mecze wygrywać. Nie ważny styl, ważne zwycięstwo. Mamy nadzieję, że nasz zespół stawi się w Szerokiej w pełnym składzie i osiągnie jak najlepszy rezultat.

Zapraszamy wszystkich fanów zielono-czerwonych. Liczymy na Wasze wsparcie. Początek spotkania przy ul. Sławika 11 o godzinie 15:00.