LKS Skrbeńsko

1

:

1

84' GKS Pierwszy II Chwałowice Karol Besuch
83' GKS Pierwszy II Chwałowice Marcin Mulas
68' GKS Pierwszy II Chwałowice Jakub Ośliźlok
67' LKS Skrbeńsko Daniel Caniboł
57' LKS Skrbeńsko Marcin Marcol
50' GKS Pierwszy II Chwałowice Daniel Ciemięga
31' LKS Skrbeńsko Łukasz Pluta
28' GKS Pierwszy II Chwałowice Radosław Stolarczuk
23' GKS Pierwszy II Chwałowice Marcin Adamczyk
18' GKS Pierwszy II Chwałowice Jarosław Bruździński

LKS Skrbeńsko zremisował w Chwałowicach z rezerwami GKS-u Pierwszego 1:1 (0:0). Tego remisu nie można traktować w naszym przypadku inaczej niż jako stratę dwóch punktów. Gola dla LKS-u zdobył Marcin Marcol.

Po bezbarwnym występie w Bziu mieliśmy nadzieję na lepszy wynik w ubiegłą niedzielę. Ostatecznie wynik był lepszy ale czy nasza drużyna wracała szczęśliwsza z Chwałowic? Niekoniecznie...

Spotkanie ze Zrywem od samego początku nie układało się dla nas zbyt dobrze. Widać było przede wszystkim bardzo dobre przygotowanie mentalne i fizyczne zawodników z dzielnicy Jastrzębia Zdroju. Po tym spotkaniu wszyscy chórem przyznawaliśmy, że byliśmy zespołem słabszym i chyba wówczas nie było szans na chociażby remis. Teraz w spotkaniu w Chwałowicach miało być zupełnie inaczej i w pewnym stopniu było. Zielono-czerwoni, już od niemal początku stwarzali sobie sytuację do zdobycia gola. Brakowało po raz kolejny w tym sezonie skuteczności. Rozregulowane celowniki formacji ofensywnej LKS-u doprowadziły do tego, że na przerwę schodziliśmy z bezbramkowym remisem.

Druga połowa zaczęła się bardzo źle. W 50 minucie, brak koncentracji i szereg naszych błędów w obronie doprowadziło do zdobycia bramki przez gospodarzy. Na szczęście, siedem minut później był już remis. Jedne z wielu w tym meczu prostopadłych podań na bramkę zamienił kapitan naszego zespołu Marcin Marcol. Szkoda, że nie potrafiliśmy pójść za ciosem. Mieliśmy swoje okazję ale trzeba przyznać, że i także kilka razy było groźnie pod naszą bramką. W końcówce spotkania, głównie z braku sił w obu drużynach na boisku było bardzo dużo miejsca co próbował LKS wykorzystać na zmianę z gospodarzami. Prawdziwą piłkę meczową na nodze miał Dominik Jędrzejkiewicz. Piłka niestety nie trafiła do siatki. Łagodnie mówiąc, nie był to mecz "Domina" jak i pozostałych naszych zawodników. Wynik do końca się nie zmienił. Zremisowaliśmy mecz, który był z pewnością do wygrania i w ponurych nastrojach wszyscy wracaliśmy do domu.

Piłka bywa przewrotna. O ile, oczywiście patrząc na przebieg spotkań, remis tydzień temu bralibyśmy w ciemno, tak teraz każdy z nas traktuje ten jeden punkt jak porażkę. Tracimy już do bezbłędnego lidera z Jejkowic 5 punktów. Jeżeli nie poprawimy gry, strata z pewnością będzie się coraz bardziej powiększać, a co gorsza przeskakiwać nas będą kolejne drużyny i o awansie będziemy mogli po raz kolejny pomarzyć. Jest to jednak najbardziej z czarnych możliwych scenariuszy i mamy nadzieję, że każdy z nas (zarządu, trenerów, zawodników i kibiców) dołoży od siebie cegiełkę i uda się go na Skrbeńsku uniknąć.

Kolejne arcyważne spotkanie z Granicą II Ruptawa, rozegramy jako gospodarz UWAGA !! wyjątkowo w sobotę o 14:00 i wyjątkowo jak już wcześniej informowaliśmy na boisku w Krostoszowicach. Dziękujemy naszym kibicom za kolejne liczne wsparcie na meczu wyjazdowym. Liczymy, że będziecie z Nami także w tych gorszych chwilach.

2020-09-20 16:00

Dawid Gamoń, Dominik Kosmala, Jonatan Grużewski, Mateusz Nowak, Łukasz Pluta, Grzegorz Iciaszczyk

C-klasa: GKS Pierwszy II Chwałowice vs LKS Skrbeńsko 20.09.2020 obrazek 1
C-klasa: GKS Pierwszy II Chwałowice vs LKS Skrbeńsko 20.09.2020 obrazek 2
C-klasa: GKS Pierwszy II Chwałowice vs LKS Skrbeńsko 20.09.2020 obrazek 3
C-klasa: GKS Pierwszy II Chwałowice vs LKS Skrbeńsko 20.09.2020 obrazek 4
C-klasa: GKS Pierwszy II Chwałowice vs LKS Skrbeńsko 20.09.2020 obrazek 5
C-klasa: GKS Pierwszy II Chwałowice vs LKS Skrbeńsko 20.09.2020 obrazek 6
C-klasa: GKS Pierwszy II Chwałowice vs LKS Skrbeńsko 20.09.2020 obrazek 7