2020-08-24 00:42  -  LKS Skrbeńsko

Puchar za nami. Ruszamy z ligą !

LKS Skrbeńsko swój udział w tegorocznej edycji Pucharu Polski zakończył jak się wielu spodziewało na pierwszej rundzie. Nie jesteśmy jeszcze gotowi na równorzędną walkę z klubami występującymi w klasie okręgowej. Przegraliśmy z GKS-em Pierwszy Chwałowice 2:9 (2:5). Bramki dla naszej drużyny zdobyli Marcin Marcol i Robert Makles.

Patrząc na wynik można powiedzieć, że był to mecz do jednej bramki. Pierwsze pół godziny spotkania jednak zaskoczyło wielu z kibiców oglądających ten mecz zza ogrodzenia. Po stracie gola w pierwszych minutach, nasz zespół szybko doprowadził do remisu, a kilka minut później sensacyjnie wyszedł na prowadzenie. LKS miał nawet sytuację by podwyższyć wynik, lecz jeden z naszych zawodników trafił w słupek. Niestety, po tej sytuacji goście zmobilizowali się do lepszej gry i zepchnęli naszą drużynę do defensywy strzelając nam gola za golem. Do przerwy już traciliśmy trzy bramki. Po zmianie stron widzieliśmy coraz większą przewagę rywali. Operowali piłką, a nam zwyczajnie brakowało sił. Efektem czego były cztery strzelone gole i ostateczny wynik 2:9 (2:5). Nie można odmówić naszym zawodnikom woli walki. Oceniać nasz zespół będziemy po spotkaniach z równorzędnymi rywalami jacy z pewnością czekają na nas w C-klasie.

Kończymy przygodę z Pucharem Polski lecz już niebawem przed nami pierwszy mecz o punkty. W niedzielę, 30 sierpnia o godzinie 11:00 na własnym boisku (co ważne przy udziale mamy nadzieję wielu naszych kibiców) podejmiemy rezerwy MKS-u Czerwionka, drużyny na co dzień występującej także w klasie okręgowej.

Serdecznie Zapraszamy ! Liczymy po raz kolejny na wasze wsparcie.