2020-08-12 19:53  -  LKS Skrbeńsko

Sygnał ostrzegawczy

Sygnał ostrzegawczy

LKS Skrbeńsko w piątym już rozegranym sparingu przedsezonowym, przegrał wysoko na wyjeździe z Sygnałami Gotartowice 5:1 (3:1). Honorowego gola dla naszego zespołu zdobył Marcin Marcol. 

Gospodarze od początku do końca dyktowali warunki gry. W ogromnym upale lepiej grali piłką, a nasza gra opierała się głównie na długich, niedokładnych podaniach. Mamy nadzieję, że był to tylko i wyłącznie wypadek przy pracy i podczas kolejnych meczów nasz zespół pokaże dobrą i co najważniejsze ustabilizowaną formę. Cieszyć może fakt, iż podczas tego spotkania zadebiutowało kolejnych dwóch wychowanków Winners Gołkowice. W sumie w naszej drużynie zagrało już czterech nastoletnich chłopaków z tej szkółki, którzy liczymy na to, że rozwijać będą się pod zielono-czerwonymi barwami. 

Kolejny i zarazem ostatni sparing zagramy w niedzielę o godzinie 11:00 na własnym boisku z Odrą II Wodzisław Śląski. Potem to już tylko mecz pucharowy z GKS-em Chwałowice (19.08) i długo wyczekiwana liga. Pierwszy mecz z rezerwami MKS-u Czerwionka (30.08).