2020-08-05 10:56  -  LKS Skrbeńsko

Mocna czwórka z Interem!

Mocna czwórka z Interem!

Niedzielny derbowy sparing z Interem Krostoszowice możemy zapisać po stronie tych jak najbardziej udanych. Cztery trafienia zielono-czerwonych dały nam dość pewne zwycięstwo. 

Sparing to mecz treningowy, w którym wynik to rzecz dalszego planu. Mimo wszystko jednak ambitna postawa, strzelone bramki i zwycięstwo w derbach (nawet tych sparingowych) smakuje tak jakoś bardziej. Od pierwszego do ostatniego gwizdku sędziego to właśnie zielono-czerwoni mieli inicjatywę i prowadzili grę w pobliskich Krostoszowicach. 

Bramki dla nas w tym dniu strzelali kolejno - Dominik Jędrzejkiewicz, Dawid Gamoń, Sebastian Nowak i Dawid Dudek. Z względu na sezon urlopowy i brak możliwości obecności, któregoś z naszych golkiperów w tym dniu gościnnie bronił naszej bramki Krzysztof Salach, któremu pragniemy podziękować bowiem kilka razy przypomniał się sympatykom zielono-czerwonych z bardzo dobrej strony. 

Podsumowując. W niedzielę rozgrywamy bardzo dobry sparing. Koniec końców wystawiamy ocenę naszemu zespołowi - mocną czwórkę! Oby tak dalej!