2020-07-31 18:09  -  LKS Skrbeńsko

Współpraca z UKS "Orzeł" Moszczenica

Współpraca z UKS "Orzeł" Moszczenica

W ostatnim dniu lipca doszło do porozumienia stron - Ludowego Klubu Sportowego Skrbeńsko, oraz UKS "Orzeł" Moszczenica. Warto zauważyć, że rozmowy trwały parę miesięcy.

Jak już kiedyś informowaliśmy, LKS Skrbeńsko coraz więcej uwagi poświęca młodym zawodnikom. W tym momencie została zawarta umowa na szkolenie młodzieży między naszym klubem, a UKS "Orzeł" Moszczenica. Finalne spotkanie miało miejsce w ostatnim dniu lipca, na którym stronę zielono-czerwonych reprezentował Prezes Zarządu - Daniel Grygierek, oraz Kierownik Drużyny - Jakub Caniboł, z drugiej strony pojawił się zaś Piotr Szwajik - Prezes/Założyciel szkółki piłkarskiej z Moszczenicy.  

- Zawarliśmy dwuletnią umowę na szkolenie młodzieży. W kadrze naszej drużyny póki co mieliśmy trzech młodych zawodników, mam tutaj na myśli Dawidów... Rejmoniaka i Gamonia, a także Rafała Hesa. Cieszę się, że zostali z nami na zbliżający się sezon. W nadchodzących rozgrywkach do kadry zespołu dołączy kolejna grupa młodych piłkarzy. Chcemy dawać szansę tym, którzy są dopiero u progu piłkarskiej kariery. Dzięki zawartej współpracy treningi dla najmłodszych będą również odbywały się na naszym obiekcie. Bardzo możliwe, że będziemy jeszcze w tym roku świadkami również rozgrywek juniorskich i meczów popularnego "Orła" na Skrbeńsku. Celem na najbliższe miesiące będzie również stworzenie grupy Żaków, która będzie broniła zielono-czerwonych barw - poinformował nas Prezes LKS Skrbeńsko. 

Umowa będzie obowiązywała od 1 sierpnia 2020 roku do 1 sierpnia 2022 roku. 

Na koniec dodamy jeszcze, że od dnia 6 sierpnia do 12 sierpnia br. młodzi piłkarze "Orła" odbędą obóz szkoleniowy na obiekcie sportowym naszego klubu.