2020-04-05 15:27  -  LKS Skrbeńsko

NAJTRUDNIEJSZY MECZ SEZONU!

NAJTRUDNIEJSZY MECZ SEZONU!

Sytuacja w kraju zmusiła organizatora do zawieszenia rozgrywek. W tym momencie nie jesteśmy Państwu w stanie powiedzieć, kiedy zobaczymy zielono-czerwonych na murawie. Nasz mały klub spod czeskiej granicy nie zamierza jednak próżnować i organizuje kolejną akcję. Gramy najważniejszy mecz sezonu!

W czasach pandemii wszyscy promują akcję #zostanwdomu, aby w jak największym stopniu zapobiec rozprzestrzenianiu się koronowirusa. W minionych miesiącach wielu z Was na pewno słyszało o tym jak nasz klub zachęcał piłkarzy młodego pokolenia do gry w naszych barwach i treningów pod okiem doświadczonego szkoleniowca, albo rozpoczynał wspólną grę w jednych barwach z lokalnymi przedsiębiorcami. Z kolei najmłodsi kibice ze spotkań rozgrywanych przy ulicy Zielonej 25 mogli wrócić do domu z piłkami podpisanymi przez zawodników naszego zespołu.

W tym momencie mamy nadzieję, że (za)#GramyRazem po raz kolejny. Przed nami najtrudniejszy mecz sezonu. Zapraszamy wszystkich do zakupu wirtualnej cegiełki(koszt jednej sztuki to 5zł) wspierającej działalność sportową Ludowego Klubu Sportowego Skrbeńsko. Zysk ze sprzedaży cegiełek zostanie przekazany na cele statutowe klubu, oraz... UWAGA! 50% zysku ze sprzedaży w/w cegiełek klub przekaże najbardziej zagrożonym zarażeniem. Chodzi o pracowników Szpitala Wojewódzkiego w Jastrzębiu Zdroju, którzy stoją przecież na pierwszej linii frontu walki z wirusem. Jeden z naszych piłkarzy pracuje w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, a więc jesteśmy w dobrym kontakcie.

Osoby, które zdecydują się na zakup wirtualnej cegiełki LKS Skrbeńsko, wezmą udział w losowaniu ciekawych gadżetów, które udało nam się zebrać na cele akcji. W puli nagród mamy: 

  • Koszulki meczowe brązowych medalistów siatkarskich mistrzostw Polski - drużyny Jastrzębskiego Węgla
  • Oryginalną koszulkę meczową piłkarza Widzewa Łódź - Daniela Tanżyny, wraz z autografami łodzian 
  • Smycz Stowarzyszenia Kibiców GKS Jastrzębie Zdrój z autografem Daniela Szczepana
  • Czapkę żużlowego klubu KS ROW Rybnik z autografami młodzieżowców 
  • Opaskę kapitana LKS Skrbeńsko wraz z jego autografem
  • Pamiątkową książkę Gminy Godów - "Krajobrazy znad granicy"
  • Pamiątkowy kufel do piwa Sympatyków Żużlowego KS ROW Rybnik
  • Pamiątkową koszulkę LKS Skrbeńsko, w której graliśmy przed kilkoma latami  
  • Pięć pamiątkowych kalendarzy ściennych LKS Skrbeńsko 

Cegiełkę możecie kupić w bardzo prosty sposób. Wystarczy wesprzeć nasz klub "Darowizną". Minimalna wysokość wpłaty to właśnie 5 zł. Każda osoba, która dokona wpłaty do dnia 19/04/2020r. do godziny 23:59 otrzyma od nas wirtualną cegiełkę wspierającą działalność LKS Skrbeńska, jednocześnie pomagając Szpitalowi i weźmie udział w losowaniu w/w gadżetów. 

NIE CZEKAJ. LINK DO ZRZUTKI:
 
https://zrzutka.pl/z/lksskrbensko

Losowanie gadżetów odbędzie się 20/04/2020r. o godzinie 12:00.  

Darczyńcom gadżetów za wsparcie naszej akcji serdecznie dziękujemy!