2019-11-09 16:29  -  LKS Skrbeńsko

SerieC: Pewna wygrana na zakończenie rundy

LKS Skrbeńsko w ostatnim ligowym spotkaniu w tym roku, pokonał na wyjeździe LKS Rój 4:0 (1:0).

Bramki : Piotr Mojżesz - 2, Marcin Marcol - 2.

Od początku do końca, nasz zespół kontrolował przebieg wydarzeń. Już w pierwszej minucie, wynik otworzył Piotr Mojżesz. Mimo kilku znakomitych okazji do końca pierwszej połowy, LKS nie zdołał podwyższyć swojego prowadzenia. Gołym okiem było widać, że na tak bardzo wymagającym boisku jakie dzisiaj zastaliśmy w Roju, trudno było się spasować naszej drużynie. Długo było nam czekać na kolejne gole. Na 2:0 po indywidualnej akcji, podwyższył ponownie Mojżesz. Kolejne dwa trafienia stały się autorstwem Marcina Marcola. LKS mógł wygrać zdecydowanie wyżej ten mecz, jednak w kluczowych momentach zawiodła skuteczność lub utrudniała murawa boiska. Sędzia, widząc rozstrzygnięte wcześniej spotkanie nie doliczył do regulaminowego czasu gry ani minuty i mogliśmy się cieszyć ze zwycięstwa.

LKS Skrbeńsko spotkaniem z LKS-em Rój zakończył dla siebie tegoroczne zmagania w C-klasie. Wprawdzie za tydzień odbędzie się jeszcze jedna kolejka z rundy rewanżowej ale nasza drużyna ze względu na to, że po miesiącu gry wycofał się Sokół Chwałęcice, będzie pauzować.

Zawodnikom i członkom zarządu dziękujemy za zaangażowanie, a kibicom za liczne wspieranie naszej drużyny we wszystkich spotkaniach, także wyjazdowych. Zielono-Czerwoni - do zobaczenia na wiosnę !