2019-11-01 08:31  -  LKS Skrbeńsko

Wydarzenie jesieni - przyjeżdża Odra Wodzisław!

Wydarzenie jesieni - przyjeżdża Odra Wodzisław!

Mimo, że to już 2 listopada - sobota na boisku położonym przy ulicy Zielonej 25 zapowiada się bardzo gorąco. W tym dniu nasz zespół będzie rywalizował z drużyną rezerw bardzo dobrze znanej w regionie MKS Odrze Wodzisław Śląski. 

Jak wszystkim wiadomo pierwszy zespół Odry, powoli wraca do gry i pnie się w górę. W efekcie czego (na nasze nieszczęście) zarząd wodzisławskiego klubu by polepszyć rozwój drużyny, zagwarantować szerszą kadrę, oraz zbierać doświadczenie u młodzieży założył drugi zespół. Na dzień dzisiejszy kadra drużyny z Wodzisławia występująca z nami na najniższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce liczy 55 piłkarzy, a drużyna radzi sobie znakomicie - bowiem to właśnie MKS Odra jest liderem rozgrywek. W dotychczasowych 10 spotkaniach drużyna ta zanotowała 9 zwycięstw i 1 porażkę (w Świerklanach 1-3). 

LKS Skrbeńsko po nieudanym wejściu w sezon i kilku niepotrzebnie straconych punktach, powoli tak jak Odra #WracamyDoGry. W ostatnim czasie podopieczni trenera Andrzeja Wiśniowskiego prezentują się dużo lepiej i notują kolejne zwycięstwa. Po bardzo bolesnej porażce 28 września z Ruptawą, drużyna jakby przeżyła wstrząs i idzie przez ligę jak "burza" dzięki czemu wygraliśmy z Szeroką, Bziem, Jejkowicami, oraz Świerklanami. 

- Niestety, początek rundy nie był dla nas łatwym. Wszystko jednak powoli wraca do normy i zbliżamy się do czołówki. Wierzę w to, że rundę jesienną zakończymy na pudle z realnymi szansami nawet na pierwsze miejsce. Liga jest długa, a to jest C klasa gdzie każdy z każdym może coś ugrać. Nasz margines błędów jest już bardzo mały. Liczymy na wsparcie w tak ważnym spotkaniu jak te sobotnie. Wygrana z Odrą może być kolejnym kopem do przodu patrząc na przyszłość coraz lepiej rozwijającego się klubu - mówi nam przed meczem prezes naszej drużyny, Daniel Grygierek. 

Sobotni mecz będzie niezwykłym także z tego względu, że LKS Skrbeńsko zaprezentuje wam drodzy sympatycy nowe zielono-czerwone stroje! 

Hit, szlagier, klasyk, mecz nad meczami... można by tak bez końca. Zapraszać specjalnie na takie spotkanie nikogo nie trzeba. Kibicu, pamiętaj - #GramyRazemWjednejDrużynie! 

LKS SKRBEŃSKO - MKS Odra II Wodzisław Śląski
SOBOTA - 2.11.2019 roku godzina 13:00 
Kawiarnia Klubowa czynna od 12:00 
Cegiełki wspierające działalność klubu - 5 zł 
OBECNOŚĆ - OBOWIĄZKOWA!