2019-10-17 13:36  -  LKS Skrbeńsko

Mecz połączony z otwarciem lokalu...

Mecz połączony z otwarciem lokalu...

Mimo, że to połowa października to najbliższy weekend w naszej wiosce zapowiada się niezwykle gorącym. W sobotę 19 października zielono-czerwoni będą rywalizowali z drugim zespołem LKS Jedność Jejkowice, a miejscowi sympatycy będą mogli cieszyć się oficjalnym otwarciem klubowej kawiarni. 

W poprzedni weekend podopieczni pana Andrzeja Wiśniowskiego wreszcie wrócili z wyjazdowymi punktami. Zwycięstwo 5:0 w Bziu, jak również tydzień wcześniej pozostawienie w pokonanym polu LKS Żar Szeroka może tylko potwierdzać słowa, które dopływały do nas z zespołu - do póki piłka w grze, na Skrbeńsku nikt się nie podda. 

Mecz z Jejkowicami to kolejne trudne wyzwanie dla naszej drużyny. Jedność bowiem systematycznie punktuje i jak na razie jest wyżej w tabeli od naszej drużyny. Mimo to nadzieje przed sobotnim popołudniem są duże, bowiem chyba wszyscy liczymy na trzecie ligowe zwycięstwo z rzędu. 

Emocje na murawie to nie jedyne, które zaplanował nam zarząd klubu na sobotę. 19 października o godzinie 14:00 odbędzie się również otwarcie miejscowej kawiarni klubowej, która w tym dniu będzie czynna na pewno do godziny 22:00. W klubie serwujemy pyszne lane piwo marki Tyski, oraz wszelkie rodzaje browarów butelkowych. Można napić się też czegoś mocniejszego, jak i napojów bezalkoholowych. W tym dniu do każdego sprzedanego piwa, kawy, bądź herbaty klub serwuje gratisowo pyszną pajdę chleba ze swojskim smalcem, oraz ogórkiem. 

LKS Skrbeńsko - LKS Jedność II Jejkowice 
Sobota 19-10-2019 godzina 15:00 

KAWIARNIA CZYNNA OD 14:00 do 22:00!