2019-09-26 10:07  -  LKS Skrbeńsko

Pokazać wolę walki i charakter

Pokazać wolę walki i charakter

Po trzeciej już wyjazdowej porażce wracamy na Zieloną 25. W sobotę 28 września zagramy na naszym obiekcie z zespołem rezerw LKS Granica Ruptawa. 

Po rozegranych dotychczas sześciu kolejkach zespół z Ruptawy melduje się nieco wyżej w tabeli od zielono-czerwonych. Sobotnia konfrontacja to najlepsza okazja do rehabilitacji za ubiegłotygodniową porażkę w Zwonowicach. 

Faworyta trudno wskazać. Nasz zespół dotychczas na swoim obiekcie spisywał się zgodnie z oczekiwaniami i zdobywał kolejne komplety punktów(anulowano mecz z Chwałęcicami, ze względu na wycofanie się TKKF Sokół z rozgrywek). Patrząc jednak realnie to LKS Granica II Ruptawa będzie najbardziej wymagającym przeciwnikiem podopiecznych trenera Andrzeja Wiśniowskiego z wszystkich dotychczasowych meczów ligowych. 

Kolejny mecz to kolejny bardzo ważny sprawdzian dla naszej drużyny. Liczymy na charakter, ambicję i wolę walki w zielono-czerwonych szeregach. Sympatykom naszej drużyny przypominamy, że w sobotę kawiarnia klubowa będzie otwarta! Zapraszamy na mecz!

28-09-2019 16:00
LKS Skrbeńsko - LKS Granica II Ruptawa