2019-09-24 09:25  -  LKS Skrbeńsko

Czarny sen trwa. Przegrywamy w Zwonowicach

Czarny sen trwa. Przegrywamy w Zwonowicach

Nie tak wyobrażaliśmy sobie początek sezonu w wykonaniu zielono-czerwonych. W miniony weekend musieliśmy uznać wyższość LKS Zwonowice, bowiem przegraliśmy na ich terenie 0:3.

Wiedzieliśmy, że wyjazd do Zwonowic nie będzie łatwy - tamtejszy LKS od pewnego czasu włączył się do gry o najwyższe cele w Serie C i jest bardzo nieprzyjemnym przeciwnikiem. Niestety nieskuteczność i błędy w obronie spowodowały, że wracamy ze Zwonowic bez punktów. 

Początek sezonu to spory zawód dla sympatyków naszej drużyny. Patrząc na FC Barcelonę, która w sezon wchodzi na sporym minusie, bowiem trzeci raz traci punkty na wyjeździe - idealnie tak samo jak my - możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że zdarza się i najlepszym. 

Każda kolejna porażka, to spora lekcja pokory dla nas. Najwyższy czas wyciągnąć wnioski, bowiem limit błędów na ten sezon powoli staje się być wyczerpanym. W najbliższym czasie na dłużej wracamy na Zieloną25, ponieważ dwa kolejne ligowe boje zagramy u siebie. W sobotę 28 września przyjedzie do nas Granica Ruptawa. Mecz zapowiada się interesująco. Pamiętajcie #GramyRazemWjednejDrużynie