2019-09-10 17:28  -  LKS Skrbeńsko

Puchar Polski: Powalczyć z lokalnym Goliatem

Puchar Polski: Powalczyć z lokalnym Goliatem

Takiego meczu, kibice na Skrbeńsku nie mieli okazji oglądać ładne parę lat. W drugiej rundzie Pucharu Polski nasza drużyna zmierzy się bowiem z liderem IV ligi - Unią Książenice.

 Kto się interesuje naszą piłką regionalną na poszczególnych szczeblach, ten wie, że LKS nie mógł wylosować trudniejszego rywala. Nasz najbliższy rywal, kolejno po awansie z A-klasy do okręgowki i wygraniu jej w cuglach, awansował w tym roku do IV ligi, w której ponownie imponuje formą. W pięciu dotychczas rozegranych kolejkach, drużyna z Książenic wywalczyła 13 punktów wyraźnie pokonując m.in. drużyny Odry Centrum czy Decoru Bełk w ubiegły weekend. Na dodatek, trzeba przypomnieć, że Unia to także ubiegły finalista tych rozgrywek. W finale musiała uznać wyższość jeszcze wówczas APN Odry Wodzisław (0:2).
 LKS z pewnością również tanio skóry nie sprzeda. Po derbowej porażce w Gołkowicach będzie chciał się zrehabilitować przed własną publicznością i zagrać jak najlepiej.
 Mamy cichą nadzieję, że nasz zespół nie przestraszy się rywala i jak ten mały, przez wszystkich skazywany na pożarcie Dawid powalczy z Goliatem. Być może, finał tej potyczki będzie inny niż w wyżej wymienionej przypowieści ale z pewnością w środę będziemy świadkami wielu imponujących zagrań, akcji czy też goli, oby także naszego zespołu.

 Zapraszamy wszystkich kibiców LKS-u Skrbeńsko na te wyjątkowe wydarzenie ! Bądźcie z Nami ! Pamiętajcie #gramyrazemwjednejdruzynie  


LKS SKRBEŃSKO vs Unia Książenice
Środa, 11.09.2019 godzina 16.00
Boisko przy ul. Zielonej 25 w Skrbeńsku.