2019-09-06 00:34  -  LKS Skrbeńsko

Koszulki Polo dla fanów, oraz fanek naszego klubu!

Koszulki Polo dla fanów, oraz fanek naszego klubu!

UWAGA! UWAGA! LKS Skrbeńsko ogłasza zapisy na pierwszy gadżet zielono-czerwonych dostępny w wersji męskiej i damskiej. Na Skrbeńsku nikt nie zamierza się zatrzymywać! 

Nie tylko chodzi o wyniki naszej drużyny ale także o marketing klubu, na który od tego sezonu mamy zamiar zwracać coraz więcej uwagi. Naszym celem jest zdobywać nie tylko coraz więcej sponsorów - ale także kibiców, których mimo skromnej liczby mieszkańców na naszych meczach nie brakuje. W sezonie 2019/20 na Skrbeńsku ruszyła akcja #GramyRazemWjednejDrużynie, której celem jest przyciąganie jak najwięcej firm sponsorskich, oraz sympatyków zielono-czerwonych do wspólnego wspierania i kibicowania naszemu zespołowi.

Jeżeli mówimy o kibicach, to mamy na myśli przede wszystkim dzieci i młodzież, które niestety w czasach coraz większej technologii i cyfryzacji tak rzadko pamiętają w życiu o aktywności fizycznej.

My jako klub, a także zwykli ludzie, którym zależy na dobru naszego klubu chcemy zachęcać wszystkich na trybuny. By nasi kibice byli lepiej na nich rozpoznawani, przygotowaliśmy pierwszą ofertę jaką jest koszulka PoloNa zdjęciu jest wersja męska, możliwość jest też kupna koszulki w wersji damskiej. Dostępne także w innych kolorach.

Zapisy na koszulki możliwe w siedzibie klubu położonego przy ulicy Zielonej 25, jak również u Prezesa Zarządu Klubu - Daniela Grygierka (kontakt tel. 736 963 759), oraz osoby pomagającej w coraz lepszym marketingu klubu - Damiana Skorupy (tel.515482022).