2019-09-01 21:50  -  LKS Skrbeńsko

Waleczna Czerwionka rozmontowana na Z25!

Waleczna Czerwionka rozmontowana na Z25!

Ostatni dzień sierpnia tego roku przyniósł nam niemałe piłkarskie emocje. W sobotę podopieczni Andrzeja Wiśniowskiego rozbili MKS II Czerwionka(Leszczyny) 7:1. 

Mimo wysokiego wyniku na boisku położonym przy ulicy Zielonej nie zabrakło emocji. Bardzo waleczni goście szczególnie w pierwszej połowie stawiali spory opór naszej drużynie i po bramkach Marcinów - Lubowskiego, oraz Marcola schodziliśmy do szatni prowadząc skromnie 2:1. 

Dopiero drugie czterdzieści pięć minut wyjaśniło kto w tym dniu z placu gry zejdzie zwycięski. Druga połowa to już pełna dominacja zielono-czerwonej armii i aż pięć bramek zdobytych przez nasz zespół. Niesamowicie skuteczny w sobotę był broniący koronę króla strzelców, niezawodny nasz Marcin Marcol (5 bramek). Świetnym uderzeniem z dystansu i kolejnym golem może pochwalić się również Robert Makles. 

Koniec końców to wygrana 7:1. Wynik może w pełni zadowolić wszystkich sympatyków. Najważniejsze z naszego punktu widzenia są jednak trzy dodatkowe oczka w ligowej tabeli. Mecz z MKSem to już był ostatni sprawdzian przed... derbami! W najbliższy tydzień po punkty wybierzemy się do naszego rywala zza miedzy - KS 27 Gołkowice. 

LKS Skrbeńsko - MKS II Czerwionka 7:1 (2:1)
Bramki: Marcol(x5), Makles, Lubowski