2019-07-31 12:10  -  LKS Skrbeńsko

Uroczyste otwarcie Ośrodka Kultury w Skrbeńsku

Uroczyste otwarcie Ośrodka Kultury w Skrbeńsku

Wtorkowy wieczór był jednym z wyjątkowych w historii sołectwa Skrbeńsko. W tym dniu odbyło się oficjalne otwarcie pięknego, nowoczesnego Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w naszej małej urokliwej wiosce. 

O godzinie 18:00 w nowej pięknej sali OK Skrbeńsko rozpoczęły się uroczystości związane z otwarciem nowego budynku, a w związku z czym w tym czasie na Skrbeńsku gościli między innymi - Wójt Gminy Godów Mariusz Adamczyk, jego zastępca Tomasz Kasperuk, radny Antoni Tomas, oraz władze Powiatu Wodzisławskiego. Jeśli chodzi o gospodarzy Skrbeńszan to obecny był właściciel firmy, która zajęła się remontem Aleksander Tarnowski, władze Gminnego Centrum Kultury, oraz naszego Ludowego Klubu Sportowego. Mimo środka tygodnia sala pękała w szwach. Warto dodać, że gościły także tak ważne osobowości z naszej wioski jak radny Stanisław Palowski, czy proboszcz Mieczysław Kubica. 

Na ostatnim etapie prac jest również część dolna budynku, a mianowicie nasze obiekty użytkowe LKS Skrbeńsko, jak również kawiarnia klubowa. - Cieszę się, że jesteśmy tu dzisiaj wszyscy zgromadzeni. Cały obiekt wraz z częścią sportową ma swój piękny, niespotykany urok - mówił z uśmiechem na twarzy Wójt Gminy Godów.