2019-07-27 23:09  -  LKS Skrbeńsko

Olszynka bez szans - pierwszy sparing na 3:0!

Olszynka bez szans - pierwszy sparing na 3:0!

Pierwszy test mecz w wykonaniu podopiecznych trenera Andrzeja Wiśniowskiego wypadł bardzo dobrze, zielono-czerwoni nie dali żadnych szans Olszynce Olza. 

W ostatni weekend lipca zostaliśmy zaproszeni na mecz kontrolny, w ramach festynu sportowego w Olzie. Spotkanie odbyło się na obiekcie sportowym tamtejszego Klubu Sportowego "Olszynka". Po spotkaniu zostaliśmy od razu zaproszeni na grilla, za co gospodarzowi serdecznie dziękujemy. 

Na duży plus możemy zapisać frekwencję. Mimo okresu wakacyjnego, liczne urlopy, planowane wyjazdy w Olzie meldujemy się w liczbie 16 zawodników. Na boisku mogliśmy zobaczyć w akcji kilku nowych piłkarzy - a dokładniej Roberta Miklasa, Sebastiana Nowaka,  czy też Pawła Górę.

W trakcie spotkania mogliśmy zaobserwować dominację naszego zespołu. Na listę strzelców wpisali się nasi wspaniali napastnicy - dwa razy Marcin Marcol, oraz raz Piotr Mojżesz. Trener w pełni korzystał z hokejowych zmian i rotował składem przez całe 90 minut, tak by każdy z graczy mógł spędzić swoje minuty na murawie. 

Po ostatnim gwizdku sędziego przedłużyliśmy współprace z Dominikiem Jędrzejkiewiczem, oraz Grzegorzem Kubikiem z czego bardzo się cieszymy. - Cieszę się z tego co zobaczyłem. Każdy kolejny mecz to nowa wiedza dla mnie na temat zespołu. Mam pierwsze wnioski, analizy. Wiem co będziemy poprawiali - mówił po ostatnim gwizdku sędziego trener naszej drużyny.

Kadra obecna na meczu: Jonatan Grużewski, Tomasz Tomala, Brajan Przybyłek, Grzegorz Kubik, Marcin Lubowski, Dominik Jędrzejkiewicz, Przemysław Prochasek, Łukasz Pluta, Robert Miklas, Piotr Mojżesz, Marcin Marcol, Kamil Konewka, Paweł Góra, Sebastian Nowak, Michał Żywicki, Rafał Hes.

KS Olszynka Olza - LKS Skrbeńsko 0:3 (0:1) 
0:1 Marcol 
0:2 Mojżesz
0:3 Marcol