2019-07-13 17:53  -  LKS Skrbeńsko

Wysyp kontraktów przy Zielonej

Wysyp kontraktów przy Zielonej

Pierwsze zajęcia pod wodzą pana Andrzeja Wiśniowskiego za nami. W czwartek zainteresowanie było ogromne, co nas niezmiernie cieszy. Na boisku zameldowało się 21 zawodników. W trakcie zajęć na obiekcie byli obecni wszyscy członkowie zarządu, oraz przewinęło się kilkunastu sympatyków.

- Jestem pod dużym wrażeniem. Życzyłbym sobie, żeby tak zostało do końca sezonu. Wierzę w to, że odniesiemy sukces w zbliżających się rozgrywkach - mówił po treningu nowy trener LKS Skrbeńsko.

Po tym jak na grę w sezonie 2019/20 w naszej drużynie zdecydowali się kolejno: Jonatan Grużewski, Marcin Marcol, Łukasz Pluta, Przemysław Prochasek, Dawid Dudek, Marcin Lubowski, Grzegorz Iciaszczyk i Rafał Hes z miłą chęcią możemy poinformować, że umowy przedłużyli z nami kolejni piłkarze, a mianowicie - Piotr Mojżesz, Tobiasz Oszek, Kamil Konewka, Brajan Przybyłek, oraz Michał Żywicki. Na dniach zrobi to także Dominik Jędrzejkiewicz i Grzegorz Kubik

Pierwszym wzmocnieniem drużyny został natomiast Korneliusz Karpiel, o czym informowaliśmy ostatnio na naszym fan page klubowym. Ostatnim klubem Kornela była KKS Spójnia Zebrzydowice. To nie koniec wzmocnień z tamtych stron, bowiem w czwartek umowę z nami zawarł również Olaf Hinczak, a na dniach może zrobić to jeszcze dwóch zawodników pochodzących z zebrzydowskiego klubu. 

Na grę w zielono-czerwonych barwach zdecydowali się również wracający do futbolu Dawid Porwoł, oraz Patryk Kazała, a blisko transferu do nas jest Paweł Góra - piłkarz KS Kokoszyce. 

Z dnia na dzień kadra zespołu wydaje się być coraz mocniejsza. To jednak nie koniec sagi transferowej przy Zielonej 25, bowiem zarząd klubu rozmawia jeszcze z kilkoma zawodnikami. Na dniach powinniście usłyszeć kolejne nazwiska graczy, którzy zagrają w naszych barwach w przyszłym sezonie. Kilku z nich obecnych było także w czwartek, jednak nie możemy na razie podać nazwisk. 

Podsumowując - kartę gry w LKS Skrbeńsko podpisało już 17 piłkarzy, do tego trzech zapewniło że zrobi to na dniach. To nie wszystko. Jak zapewnia nas zarząd klubu - w kadrze LKS Skrbeńsko na sezon 2019/20 będzie około 28 zawodników. 

W najbliższym tygodniu odbędą się kolejne dwa zajęcia treningowe. Zespół potrenuje na boisku trawiastym przy Zielonej 25 we wtorek i czwartek o godzinie 18:00. W sobotę pojedziemy zaś do Łazisk, by powalczyć o Puchar Wójta Gminy Godów, gdzie w meczu inaugurującym rozgrywki zagramy z LKS Gwiazda Skrzyszów(sobota 20.07.2019 - Łaziska - 12:00).