2019-07-05 11:04  -  LKS Skrbeńsko

20 lipca gramy Gminny Turniej Seniorów

20 lipca gramy Gminny Turniej Seniorów

Jak co roku - 20 lipca odbędzie się Gminny Turniej Seniorów o tzw. Puchar Wójta Gminy Godów. Nasza drużyna zagra w meczu otwarcia, a rywalem będzie bardzo groźna LKS Gwiazda Skrzyszów. 

W turnieju bierze udział 6 drużyn, w rundzie eliminacyjnej rozgrywa się trzy spotkania systemem pucharowym (przegrywający odpada), zwycięzcy zagrają w rundzie finałowej każdy z każdym. Runda eliminacyjna:

I) LKS Gwiazda Skrzyszów - LKS Skrbeńsko
II) Inter Krostoszowice - LKS Olza Godów
III) KS 27 Gołkowice - LKS Polonia Łaziska 

Runda finałowa powinna się rozpocząć o godzinie 15:00. Gramy w niej każdy z każdym. Spotkania trwają 2x20 minut z przerwą 10 minutową. W rundzie eliminacyjnej w przypadku remisu o zwycięzcy decyduje konkurs rzutów karnych. W  rundzie finałowej po rozegranych spotkaniach tworzy się tabelę w której o kolejności miejsc decydują:

1. Ilość zdobytych punktów
2. Stosunek bramek ze wszystkich spotkań w rundzie finałowej
3. Przy równym stosunku większa ilość bramek strzelonych
4. Bezpośredni mecz pomiędzy zainteresowanymi drużynami

Sędzią głównym i liniowymi meczów są sędziowie Podokręgu Rybnik.

UWAGA! Na boisku może przebywać maksymalnie 3 zawodników testowanych w jednej drużynie. W wyjątkowych przypadkach liczba zawodników może zostać zwiększona za zgodą większości prezesów klubów sportowych gminy Godów.

W trakcie meczu można przeprowadzić 4 zmiany.