2019-06-25 15:48  -  LKS Skrbeńsko

Oficjalnie! Koniec współpracy z trenerem Kąskiem

Oficjalnie! Koniec współpracy z trenerem Kąskiem

Jak mawia klasyk - wszystko się kiedyś kończy, podczas zebrania dowiedzieliśmy się, że zakończyła się współpraca Ludowego Klubu Sportowego "Skrbeńsko" z trenerem Tomaszem Kąskiem. 

Jak nam dobrze wiadomo celem ostatnich lat był awans do Klasy B. Niestety, mimo wszelkich starań nie udało się go osiągnąć. Trzy lata współpracy, bez awansu to już ostateczny czas na zmianę trenera zielono-czerwonych. Należy zauważyć, że obie strony pożegnały się w zgodzie. Trener Tomasz Kąsek składał najserdeczniejsze życzenia wszystkim związanym z naszym klubem, oraz powodzenia w przyszłym sezonie i w szczególności upragnionego awansu. Nam więc też nie pozostaje nic innego jak życzyć wszelkiej pomyślności trenerowi w dalszej karierze. 

Jeśli chodzi o zespół wiemy już, że praca w Rzeszowie nie pozwoli na pozostanie z nami na kolejne lata Karolowi Zniszczołowi. Większość zawodników jednak zapewniła, że zostaje z nami na kolejny sezon. Mamy już pierwszych piłkarzy, którzy podpisali z nami kontrakty zobowiązujące do gry w LKS Skrbeńsko w przyszłych rozgrywkach. Jako pierwszy zrobił to ulubieniec kibiców, bramkarz - Jonatan Grużewski. Zaraz za nim podpisał się bramkostrzelny napastnik - Marcin Marcol. Deklarację podpisali również Dawid Dudek, Łukasz Pluta, Przemysław Prochasek, Marcin Lubowski, Rafał Hes, oraz Grzegorz Iciaszczyk. Na dniach mają podpisać kolejni zawodnicy. Przygotowane już są również pierwsze transfery. 

Z informacji nowego zarządu wynika, że jeszcze w tym tygodniu do informacji oficjalnie zostanie podane nazwisko nowego trenera drużyny, z którym współpraca ma się rozpocząć od 1 lipca br.