2019-06-14 09:07  -  LKS Skrbeńsko

Derby na koniec - gramy z Interem

Derby na koniec - gramy z Interem

Sezon dobiega już nieubłaganie do końca. W ostatnim meczu rozgrywek Serie C zmierzymy się z Interem II Krosztoszowice. 

Ostatnie spotkanie tego sezonu to już mecz o małej wadze. My kończymy rozgrywki na trzecim miejscu, nasz sobotni przeciwnik zaś jest pewien przedostatniej lokaty. Jak to już w derbach bywa mimo, że to jest mecz o przysłowiową "pietruszkę" to na boisku walki i zaangażowania na pewno nie zabraknie. 

W sobotę przyjdzie nam się liczyć z dość licznymi brakami kadrowymi. Ze względu na po-planowane już wcześniej wyjazdy na boisku na pewno nie zobaczymy chociażby Piotra Mojżesza, Dominika Jędrzejkiewicza, czy Grzegorza Kubika. Kontuzja na występ nie pozwala również na grę Tomaszowi Tomali. W miniony weekend z zespołem pożegnał się już Karol Zniszczoł, który został trenerem zespołów młodzieżowych Stali Rzeszów. Pod dużym znakiem zapytania stoi także występ drugiego z braci Zniszczołów, oraz Tobiasza Oszka. W obliczu licznych osłabień szykuje się naprawdę wyrównane i ciekawe widowisko, na które na pewno warto pojechać. 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Krosztoszowic. Podziękujmy drużynie za cały trud włożony w ten sezon. Do zobaczenia! 

Inter II Krosztoszowice - LKS Skrbeńsko
Sobota 15-06-2019 
Godzina 17:00