2019-06-07 11:27  -  LKS Skrbeńsko

Wrócić do łask - gramy z Kleszczowem

Wrócić do łask - gramy z Kleszczowem

W niedzielę po raz kolejny będziemy świadkami rywalizacji drużyn z absolutnej szpicy tabeli Serie C. W tym dniu naszym przeciwnikiem będzie aktualny lider KS Kleszczów. 

Ubiegły weekend dostarczył nam niesamowitych emocji. Spotkanie z Zwonowicami trzymało w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. Na nasze nieszczęście mecz zakończył się remisem, w efekcie czego z pierwszego powędrowaliśmy na trzecie miejsce w tabeli. Nasze miejsce zajął nasz niedzielny rywal - zespół z Kleszczowa. Zwycięstwo z wymagającym rywalem da nam co najmniej drugie miejsce w tabeli i najprawdopodobniej baraż o awans do Serie B. W dodatku Serie C niejednokrotnie zaskakiwała nas swoim wynikami, dlatego będziemy też z niecierpliwością patrzeli na to co robi zespół Rymera Rybnik. 

Kleszczów to od początku rozgrywek jeden z zespołów liczących się w grze o awans. Teraz już wiemy, że zostanie tak do końca. Mimo dobrych wyników i sporego potencjału drużyna spod Żor jest na pewno w zasięgu podopiecznych Tomasza Kąska, którzy prezentują w tym sezonie równie wysokie loty. 

Faworyt? Ciężko wskazać, ale z racji miejsca to minimalnych jest raczej zielono-czerwona armia. W nadchodzący weekend po raz ostatni przyjdzie nam rywalizować na boisku w Gołkowicach jako gospodarz. Mimo, że nie gramy w tej rundzie przy Zielonej 25 to wyniki spotkań rozgrywanych na gołkowickim obiekcie są równie imponujące. 

Walka, charakter, ambicja - tego oczekujemy w niedzielę od naszej drużyny, a wtedy zwycięstwo przyjdzie same. Kibiców specjalnie mobilizować chyba nie musimy. Pojedźcie z nami do Gołkowic i wspierajcie nas! 

LKS SKRBEŃSKO - KS Kleszczów 
Niedziela 9.06.2019 - 17:00 


Boisko: ul. Wyzwolenia - Gołkowice
Wstęp: Wolny
Obecność: Obowiązkowa