2019-06-03 13:15  -  LKS Skrbeńsko

Hit na remis - podział punktów w Zwonowicach!

Hit na remis - podział punktów w Zwonowicach!

Walka, ambicja, charakter.. bramki, czerwona kartka - w Zwonowicach mieliśmy dosłownie wszystko. Koniec końców hit kolejki zakończył się remisem 2:2. Taki wynik nie ucieszył dosłownie nikogo obecnego w dzień dziecka na 'Arena de las'. 

Już przed meczem spodziewaliśmy się bardzo trudnego wyjazdu, bowiem LKS Zwonowice w rundzie wiosennej prezentują się znakomicie.. wygrali wszystkie swoje spotkania. 

Na boisku nie brakowało niczego. Emocji było co niemiara, a po końcowym gwizdku sędziego załamani byli wszyscy. Dla gospodarzy to już koniec marzeń o awansie, my tracimy lidera i na końcowe rozstrzygnięcia musimy czekać do ostatniej gry tej rundy. 

Mecz rozpoczął się dla nas znakomicie. Szybko po bramce kapitana - Piotra Mojżesza cieszyliśmy się z prowadzenia 1:0. W późniejszym etapie gry drugi raz na prowadzenie w tym meczu wyprowadził nas tym razem Przemysław Prochasek. Ostatecznie jednak spotkanie kończy się wynikiem remisowym 2:2. 

Na nasze nieszczęście swoje mecze wygrał KS Kleszczów (8:3 z Jejkowicami), oraz Rymer Rybnik (11:0 z Chwałęcicami) w efekcie czego tracimy pozycję lidera rozgrywek. Za tydzień gramy kolejny hit kolejki. Tym razem przyjdzie nam gościć ekipę lidera z Kleszczowa. Musimy dalej robić swoje, wygrywać.. bowiem jak mawiał najpopularniejszy trener w historii polskiej piłki pan Kazimierz Górski - "Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe". 


LKS Zwonowice - LKS Skrbeńsko 2:2 (1:2)
0:1 Mojżesz
1:1 GOSPODARZE
1:2 Prochasek 
2:2 GOSPODARZE 

Skład: Grużewski, Dudek, Przybyłek, Lubowski, Kubik, Konewka, Prochasek, Oszek, Jędrzejkiewicz, Marcol, Mojżesz - Zniszczoł A, Tomala, Hes, Żywicki. 

Żółte kartki: Dawid Dudek


Trener: Tomasz Kąsek 
Kierownik: Daniel Grygierek
Obsługa medyczna: Jarosław Konsek