2019-05-27 17:10  -  LKS Skrbeńsko

Popis strzelecki snajperów daje pewne zwycięstwo!

Popis strzelecki snajperów daje pewne zwycięstwo!

W miniony weekend po raz kolejny byliśmy świadkami festiwalu strzeleckiego naszego zespołu. Tym razem w pokonanym polu pozostawiliśmy zespół rezerw z Czerwionki. Mecz zakończył się wynikiem 9:1(3:1). 

Mimo wysokiego zwycięstwa zielono-czerwonych początek spotkania dostarczył nam wielu nerwów. Przyjezdni dobrze zaczęli i po zamieszaniu w naszej jedenastce prowadzili 1:0. Mieli nawet okazje by było 2, ale na szczęście na straży stał zawsze wielki Jonatan Grużewski, który popisał się wspaniałymi interwencjami w dwóch sytuacjach gości. 

Początkowy zryw, oraz trzy dobre akcje to było jednak wszystko na co było stać naszych rywali. W tym czasie drużyna trenera Tomasza Kąska robiła swoje i z minuty na minutę mogliśmy obserwować coraz większą przewagę naszych zawodników. Prawdziwą kanonadę rozpoczął niezawodny Marcin Marcol. Nasz napastnik w tym spotkaniu może pochwalić się kolejnym hat-trickiem. Z kolei drugi snajper - kapitan zespołu Piotr Mojżesz ustrzelił zaś cztery bramki. Mecz ten to prawdziwy popis naszych snajperów. 

Do ważnego momentu doszło również pod koniec pierwszej części gry, kiedy to na lewej stronie boiska spod opieki obrońcy uwolnił się Przemysław Prochasek, po czym zmieścił piłkę w siatce ku niesamowitej radości miejscowych sympatyków. 

Koniec końców wygrywamy 9:1. Mecz do najłatwiejszych należeć nie należał, jednak nie po raz pierwszy na boisku pozostawiamy serce i pokazujemy waleczny charakter, a to obfituje nam w trzy punkty, a zarazem pokaźną zdobycz bramkową! Chwała należy się całej drużynie. Popis snajperów, gol Prochaska i interwencje "Johnego" zapamięta chyba każdy obecny w niedzielę na boisku przy ulicy Wyzwolenia. Nie można jednak też zapomnieć o pracy Jędrzejkiewicza, czy Przybyłka, którzy świetnie asystowali raz po raz naszym super egzekutorom. Niedziela jak najbardziej na plus w naszym wykonaniu. 

Już za tydzień arcyważne starcie z LKS Zwonowice. W sobotę o 16:00 liczymy na obecność wszystkich w Zwonowicach, które w ostatnich tygodniach tak jak my prezentują bardzo wysokie loty, a co za tym idzie... łatwo na pewno nie będzie. 

LKS Skrbeńsko - MKS II Czerwionka 9 : 1 ( 3 : 1 )
0:1 GOŚCIE
1:1 Marcol
2:1 Mojżesz
3:1 Prochasek
4:1 Mojżesz
5:1 Marcol
6:1 Mojżesz
7:1 Marcol
8:1 Mojżesz
9:1 Hes

Skład: Grużewski, Przybyłek, Tomala, Lubowski, Kubik, Konewka, Pluta, Prochasek, Jędrzejkiewicz, Marcol, Mojżesz(c) - Żywicki, Hes. 

Żółte kartki:

Trener: Tomasz Kąsek
Kierownik drużyny: Daniel Grygierek
Obsługa medyczna: Jarosław Konsek