2019-05-17 09:52  -  LKS Skrbeńsko

Pokazać charakter - zapowiedź meczu z Jedność II

Pokazać charakter - zapowiedź meczu z Jedność II

W najbliższą niedzielę nasz zespół rozegra kolejne spotkanie w Gołkowicach przy ulicy Wyzwolenia. Mecz z Jedność II Jejkowice zapowiada się niezwykle elektryzująco. 

Podopieczni trenera Kąska to świeżo upieczony lider tabeli. W ostatnim czasie zielono-czerwoni prezentują bardzo dobry futbol, co obfituje w okazałe zdobycze bramkowe, małą stratę goli, a co najważniejsze w punkty, których jako zespół walczący o awans nie możemy gubić. Przed tygodniem byliśmy świadkami prawdziwego popisu zespołu, a zwycięstwo z niepokonanym prawie od roku na własnym boisku LKS Zryw Bzie 5:1 jest tego najlepszym dowodem. 

Mimo, że mamy remont budynku klubowego i drużyna musi sobie radzić bez domowego obiektu to jak na razie jest i tak bardzo dobrze. Każdy mecz jednak pisze swoje historie, a nawet najmłodszy fan piłki wie że w niej to akurat wszystko jest możliwe. Szczególnie w takim starciu jak w niedzielę. 

W Gołkowicach przyjdzie nam gościć Jedność II Jejkowice. Zespół ten został zgłoszony w połowie rozgrywek, w związku z czym jest wykluczony z gry o awans. Mimo to radzi sobie bardzo dobrze i jest groźny dla wszystkich. Rezerwy Jedności w dużym stopniu wspierane są graczami z pierwszej drużyny, a efekt jest taki że Jejkowice nie przegrywają. Zespół rozegrał jak dotychczas sześć spotkań, w których zanotował cztery zwycięstwa i dwa remisy. 

Zapowiada się świetne widowisko. Z jednej strony Jedność, która ma naprawdę wielkie możliwości. Z drugiej zaś nasza ekipa, która po paru miesiącach przerwy wróciła na długo wyczekiwaną pozycję lidera. W niedzielę na boisku należy pozostawić serce, pokazać charakter i nie patrząc na rywali pozostać na szpicy tabeli. Czas zdać kolejny egzamin. 

LKS Skrbeńsko - Jedność II Jejkowice 
Niedziela, 19-05-2019 17:00 


Boisko: KS 27 Gołkowice, ul. Wyzwolenia 
Wstęp: BEZPŁATNY